niquie33
niquie33 niquie33
  • 04-05-2018
  • English
contestada

pls answer 9 and 10 asap,answer only if you know for sure thx

pls answer 9 and 10 asapanswer only if you know for sure thx class=

Respuesta :

leeb51375
leeb51375 leeb51375
  • 04-05-2018
9 is choice number 2. 10 is option 1
Answer Link
Аноним Аноним
  • 04-05-2018
For number 9 i think it is the second choice and number 10 can you show all the answers please
Answer Link

Otras preguntas

How does Martin Luther King Jr. urge people to respond to injustice?
A candle maker adds lemon oil to wax to make the lemon-scented candle shown. How many ounces of oil will he need for the candle to have 0.0025 ounces of oil per
please answer this correctly I have to finish this today as soon as possibleEstimate the measure of this angle within 10°.
Cheddar cheese costs $4.25 per pound. Which equation best represents y, the total cost of x pounds of cheddar cheese?
yo was the answerrrrrr n how u do it???????
A farmer sells 6.3 kg of apples and pears at the farmers .2/5 of this weight is apples and the rest is pears. How many kg of pears did she sell at the farmers m
Find the volume of the figure. help me please A) 1224 m3 B) 2160 m3 C) 6480 m3 D) 2851 m3
Jack had to purchase a book for college. The book cost $280 at the campus store. Jack found it online for 15% off. How much can he save if he purchases it onlin
Which of the following is a run-on sentence? Group of answer choices After the doctor examined me, she determined I had strep and I was quite alarmed. I called
please help, answer given as X =