Respuesta :

4 pack: 13/4=3.25
5 pack: 16/5=3.2
8 pack: 28/8= 3.5

the 5 pack is the cheapest per bulb so it has the best value
ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico