taniyalee21
taniyalee21 taniyalee21
  • 19-12-2020
  • Mathematics
contestada

PLLSSS HELP ASAP!!!!!!!!

PLLSSS HELP ASAP class=

Respuesta :

alexis2008sayshello
alexis2008sayshello alexis2008sayshello
  • 19-12-2020
I think
It’s A I’m not 100% sure
Answer Link

Otras preguntas

What is an equation of the line that passes through the points (-4, 3) and (-1, 6)? A. y = -x - 7 B. y = -x - 1 C. y = 7x + 1 D. y = x + 7
multiply (6x+7)(6x-7) by using sutaible identity​
Graham buys 15 pens for $12.75. What is the unit price per pen? Later, at another store, Graham finds 20 of the same pens priced at $17.40. Which offer has the
The foundation of the house is 13 m x 7 m if the builder increases each dimension by the same amount the area of the foundation will increase to 135 m² find the
Which of the following statements best explains the connection between the social status of women and a country’s overall health? A. Women who enjoy a higher s
¡PLEASE HELP! Which of the following credit card users is likely to pay the GREATEST dollar amount in finance charges per year if they all charge the same amoun
pls help! will give brainlist! chalene wants to cut her hair but is a little nervous. She decides to cut it off slowly so she can get used to it as a kid shorte
Hey so I need a picture of a tape resist art which is something like the one above, it can be an old one you made its fine or from someone you know that has it
how much cost to make 1 ruppe coina. 1.11b.1.22c. 2.56d. 4.25​
PLEASE HELP!!!!!!!! ITS DUE TODAY!!!!!!!