Londonkaortez Londonkaortez 17-12-2020 Mathematics contestada Corbin is selling cheese at thee farmers market. one wheel of cheese has a diameter of 11 inches. Part A calculate the area of the wheel of cheese. use 3.14 for piPart B if the 11 inch wheel costs $21.35, what is the cost per square inch?