Respuesta :
Answer:
$61.58
Explanation
In order to find your answer you need to first find out how much things like water cost. For example- 2 cases of water for 3.98 each. You need to multiply 3.98 by 2 to see how much 2 cases of water cost. After you find out how much everything is worth, add them up!
Hope this helps!