Shaiesirwan2007 Shaiesirwan2007 18-05-2020 Mathematics contestada Q2) Find the unit cost for the following items. a) 200 mL cream for $2.99 ($ per mL) b) 450 g packet of chips for $3.8 ( $ per g)