Sarai purchased 1 12 13pounds of apples, bananas, and kiwis for a fondue party. Apples cost $3.50 per pound, bananas cost $0.75 per pound, and kiwis cost $2 per pound. If the number ofpounds of apples purchased was 1 6 4 more than the number of pounds of bananas purchased and she spent $33 in total, how many pounds of each type of fruit did she purchase?