kaleaf04ox0hdj kaleaf04ox0hdj 27-03-2018 Mathematics contestada Cooper is at the grocery store buying lunch meat for a party. Ham costs $4.50 per pound and turkey costs $2.75 per pound. If Cooper buys 4 pounds of ham and 3 pounds of turkey, how much will he spend in all?