kailenmarkail501 kailenmarkail501 27-02-2018 Mathematics contestada Oatmeal is sold in 3 sizes. The price of an 18 oz package is $1.86. The price of a 112 oz package is $6.29, the cost of a 42 oz package is $3.17? Which is the best buy?