bought the same number of Guppies and only Hank bought 2 additional Platies. Thus, let’s subtract the total of Hank and Martha => 18.33 – 13. 95 = 4.38 Thus, Hank paid an additional of 4.34 for 2 platies. Let’s divide to get the price of platies => 4.34 / 2 = = 2.19 (price of platies each.) Let’s solve for price of guppies => 13.95 – 4.34 = 9.61 => 9.61 / 3 = 3.20 (Price of guppies each.)