kittykat132 kittykat132
  • 27-09-2017
  • Mathematics
contestada

2 for $9. what is the unit price?

Respuesta :

ruhibreddy
ruhibreddy ruhibreddy
  • 27-09-2017
9/2
4.50

Hope this helped!
Answer Link
annamariaad18
annamariaad18 annamariaad18
  • 27-09-2017
$4.50 is ur answer all u do is 9 divided by 2
Answer Link

Otras preguntas

Which is an equation of a circle with center (5, 0) that passes through the point (1, 1)? HELP ME PLEASE!! Answer Choices: A.) (x - 1)2 + (y - 1)2 = 17B.) (x +
A body with a mass of 5 Kg has the same kinetic energy as a second body. The second body has a mass of 10 kg and is moving at a speed of 20 m/s. How fast is the
how old are you?. im taking a survey... thanks
what is 13,100+2600 in scientific notation?
On a sunny day mark can stay in the sun for 20 minutes before he gets sunburnt. He wants to sunbathe for 3 hours. What is the lowest level of sun protection tha
Which of the following did NOT contribute to the Great Depression? (A) buying stocks on margin (B) consumer installment buying (C) underconsumption of goods (D)
Which of the following did NOT contribute to the Great Depression? (A) buying stocks on margin (B) consumer installment buying (C) underconsumption of goods (D)
Is it true or false that wave interference only occurs with transverse waves?
4+2(5*7) please help me do this, km in year 10!
What was the experiment carried out by Hershel & Ritter.