vancebreaux vancebreaux 20-09-2017 Mathematics contestada The lovin lemon company sells a 4 gallon jug of lemonade for $24. the sweet and sour company sells an eight pack of 1quart bottles of lemonade for $16.00. which company has a higher unit price?