martrece martrece 17-04-2024 Mathematics contestada Cora buys 3 tacos and 5 enchiladas for 25 dollars. Jack buys 8 tacos and 4 enchiladas for 48 dollars. Part A. Enter the cost for one taco Part B: Enter the cost for one enchilada PLEASE HELP PLS PLS PLS