51260569 51260569
  • 17-03-2024
  • Engineering
contestada

l,,,,,,,,,,,,,,,nnknkk

Respuesta :

jamespokert07 jamespokert07
  • 17-03-2024
So basically you talk n with n then k then n then k next k and that should be it
Answer Link

Otras preguntas

Write or draw to explain a way to find each sum 6+7, 8+4, 2+9
Candidates who earn a certain amount of money fundraising and agree to certain limitations on spending are eligible for
A _______ is a muslim theological school where the history of islam and the interpretation of the qur'an are taught.
The table shows the time Merrida spent driving and the number of miles she drove. She drove the same number of miles each hour. Merrida’s Driving Time and Dista
A bakery offers a sale price of $2.55 for 4 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is $ .
Mrs. Jacobs purchased a 5 pound package of ground beef for $12.40. She decided to use 8 ounces each day for dinner recipes. What is the cost of the ground beef
what are 2 equivalent fractions for 2 12ths
solve the system of linear equations. separate the x- and y- values with a coma. 14x-4y=74 7x-7y=7
What is the main difference between a cloud droplet and a raindrop?
What does Frost mean by the line “Her hardest hue to hold”? Seasons pass quickly but always return. Nature is constantly changing. Nature should be protecte