Respuesta :

350 is the answer for ur questions

Answer:

350

Step-by-step explanation:

Cost of 50 apples = 1750

Cost of 1 apple = 1750 / 50 = 35

Cost of 10 apples= 35 × 10 = 350

__________

hope this helps!

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico