HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Before Newton and develop reflecting telescopes what instruments did astronomers use?
the velocity of sound in air at sea level is about 1100 ft/s. If a person hears a clap of thunder 4.00 s after seeing a lighning flash, how far is the lightning
The device that can be inserted into the body to electrically shock the heart into regular rhythm.
Give 2 reasons why both men & women could be victims of violence.
An objects ------ is equal to the amount of matter it has
In two to three sentences, explain how the story supports the theme "Those who sacrifice for each other are the wisest.”
Plant respiration occurs _____. only during day only during night primarily at night equally during night and day
What is the conjugation of Beber in Spanish?
What's worlds most popular museum of modern art?
What are the four main goals of American foreign policy?