BaseballElite8 BaseballElite8 21-02-2017 Mathematics contestada Jen bought a cinnamon bun for $3.42 and a giant candy cane for $5.76. She then used the rest of her money to buy a notebook. She spent a total of $12.83. How much money did Jen spend on the notebook? $9.41 $7.07 $3.65 $2.34