4-Which turkey is the better deal? * Sarah Lee Turkey $6.58 per lb O Butterball Turkey $11.16 for 2 lbs 4b-What is the Unit Price for the better deal? Round to the nearest hundredth) Put your answer in the form 0.00 or .00, so if answer is 43 cents, its 0.43 or.43, if there is a dollar amount like 1.50, do not add zeros in front).