Respuesta :

Answer:

659

Step-by-step explanation: Divishion of practice

Answer:

Area : 63.6 square inches.

Cost: Cost per square inch = 18.60 / 63.6 = $0.29 (rounded to the nearest cent)

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE