hayhay2426
hayhay2426 hayhay2426
  • 29-01-2015
  • Mathematics
contestada

Malcolm bought 6 bowls for $13.20. What is the unit rate

Respuesta :

bobandy bobandy
  • 29-01-2015
2.20 is your answer
lol yay


Answer Link

Otras preguntas

1235678 has how many tens in it? how many hundreds in it? and how many thousands? explain
US GOVERNMENT QUESTIONWhat was an important argument against the proposed Constitution?A.) It did not guarantee basic rightsB.) It gave to much power to the sta
Factor out a greatest common factor 25x^3+10x^2+5x
How much of Haiti’s forests have been cut down
30 is what percent of 64....
What is 4y times y? I really need it for my homework
In the book, To kill a mockingbird, how had Mr. Radley seen it to that his younger son Arthur caused "no further trouble" in Maycomb?
what solid figure has 4 faces 6 vertices
Why did England establish the Georgia colony?
During what stage does the G1, S, and G2 phases happen