Respuesta :

Answer:

$16

Step-by-step explanation:

You would just multuply the amount of time and the amount of money it costs.

Answer:

$1

Step-by-step explanation:

4 divided by 4 is 1 like the other person said. You can give them brainliest.

Hope It Helps

ACCESS MORE