27bellardj 27bellardj 29-04-2022 Mathematics contestada Under his cell phone plan, Ryan pays a flat cost of $68.50 per month and $5 per gigabyte. He wants to keep his bill at $92.50 per month. How many gigabytes of data can he use while staying within his budget?