24echen 24echen 29-04-2022 Mathematics contestada Groceries R Us is selling 8 apples for $2.80. Food Galore is selling 6 apples for $2.16. Shop Here is selling 4 apples for $1.42. Find their unit rates. Which store has the best deal?