For a school fundraiser, Ms. Wakefield's class will bake cookies. She will need to order an oven to bake the cookies in, plus pay for the ingredients. Ms. Wakefield finds an oven for $839, and calculates the cost of ingredients at $0.56 per cookie.

Answer:
1.0.56 divided by 1000 =560
2.I think 560
Step-by-step explanation:
IM probably wrong sorry