Julie is looking through the supermarket catalogue for her favourite cookies-and-cream ice-cream.
She can buy 2 L of triple-chocolate ice-cream for $6.30 while the cookies-and-cream ice-cream is
usually $5.40 for 1.2 L . What saving does there need to be on the price of the 1.2 L container of
cookies-and-cream ice-cream for it to be of equal value to the 2 L triple-chocolate container?