ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

how many years are between the loss of the serbs and the persians
What are four kinds of theft that are not covered by the consolidated theft statute?
(1) Steve found an orange caterpillar and a green caterpillar in his backyard. The green caterpillar was 2/3 of an inch long and the orange caterpillar was 7/1
The shoe size for all the pairs of shoes in a person closet are recorded. what is the mean
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST 4x - 2(1 - x) = 2(4x -3)
26.0 g of a liquid that has a density of 1.44 g/mL needs to be measured out in a graduated cylinder . What volume should be used
Imagine a day in your life without any computerization. How would it be different?​
What is the measure of Please hurry this is the me last question on my test and I need help! Thanks!
c+2c+12=75 find the value of c
You own a portfolio that is invested 35 percent in Stock X, 20 percent in Stock Y, and 45 percent in Stock Z. The expected returns on these three stocks are 9 p