pjacobs1737 pjacobs1737
  • 01-02-2022
  • Mathematics
contestada

Mrs.Elliot spent $51.52 on four pies. How much did each pie cost?

Relax

Respuesta :

skyemonettt skyemonettt
  • 01-02-2022
$12.88 for each pie.
Answer Link

Otras preguntas

The commercial activity of transporting goods to customers is called____
How successful of a dictator is Napoleon? Justify your reasoning.
How to find LCM by factorization method ​
How is the step by step of this problem
Which is a negative effect of deforestation on the environment? habitat restoration desertification soil production urbanization
What stress causes this type of fault to form? compression gravity tension shearing
Determine the percentage (%) of your total daily intake: % kcal from carbs= % kcal from fat= % kcal of protein= explain please
Researchers found a fertilizer treatment to have a mean plant height of 76 in. and a standard deviation of 3 in. Find the height of a plant treated with this fe
TAXES What is the political cartoonist's message in the cartoon above? Taxation encourages taxpayers to spend money. Taxes are necessary for building roads and
-15x+12 what is the answer