cylenaj cylenaj
  • 28-01-2022
  • Mathematics
contestada

A 4-pack of envelopes costs $0.52. What is the unit price?

Respuesta :

ttvelectroman
ttvelectroman ttvelectroman
  • 28-01-2022

Answer:

0.13

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Why use needle loop to prepare fungi slide​
8.If 5, 45, x are in continued proportion then value of x is
Please help me out on this :(( struggling !
HELP!!!!!!!!!!!!!…………………
“Indus valley civilization paved way for modern civilizations”- Substantiate the statement with three points *
The profit function for the first version of the device was very similar to the profit function for the new version. As a matter of fact, the profit function fo
lines a and b are parallel in the diagram what is the measure of angle 1
A leaf hangs from a branch 12 feet in the air. It falls to the ground at a rate of 0.25 feet per second. Which graph could represent the leaf’s height in feet a
Find the missing side length, and enter your answer in the box below. If necessary, round your answer to 2 decimal places.
the value of sin^2 30° - cos^2 30° is​
ACCESS MORE