kennedyeisenbaum
kennedyeisenbaum kennedyeisenbaum
  • 19-01-2022
  • Mathematics
contestada

How much would 7 apples cost if for every 4 apples cost $3.00

Respuesta :

ChristinaTina
ChristinaTina ChristinaTina
  • 20-01-2022

Answer:

$5.25

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Why was the cold war called the cold war?
What kind of organisms live on estuaries?
Hawaii's leader was Queen Lil. True False
In "Young Pablo Casals," Pablo's mother moved often for Pablo to have the best teachers. What does this action tell the reader about Pablo's mother? A. She coul
Which statement best explains a conflict in the story "A Meeting in the Dark"? A. John wanted to stay home but was forced to go to college B. John wanted to go
what percent of 930 is 720
When was the chinese exclusion act repealed?
How many grams of a stock solution that is 87.0 percent H2SO4 by mass would be needed to make 200 grams of a 35.5 percent by mass solution? Show all of the work
What is of less than average height from top to bottom
match the excerpts to the literary and poetic devices they useA.autumn's golden reign B.rising radiance drives the shade away C.from star to star the mental opt
ACCESS MORE