ireallywantatesla ireallywantatesla
  • 03-11-2021
  • Mathematics
contestada

please help! im almost done

please help im almost done class=

Respuesta :

Raymaria
Raymaria Raymaria
  • 03-11-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

each line adds just one more

Answer Link

Otras preguntas

Please look at the attachment for the question I got 4, 6, -3, -2, 3 (up to down) but it says I got it wrong and I’m confused.
Henry bought snacks for his team's practice. He bought a bag of chips for $2.25 and a 5-pack of juice bottles. The total cost before tax was $9.95. How much was
Blood travels away from the heart through which vessels?A. veins->venules-> capillaries->arterioles->arteries->back toward the heartB. arteries-&
kiran is trying to determine the value of x in a right triangle ABC. He says that he can use the equation cos(40)=4/x do you agree with kiran?
You can buy laundry product in a 30 ounce bottle for $15.30 or in a 25 ounce bottle for $12.25. Given these prices, which is the better deal. Show work with uni
A basketball regularly sells for $28. It is 20% off. How much will you pay for the basketball?
What other ways could a company manage a lot of information if it didn't have computers? Choose the answer. Question 3 options: by hand with paper all of
How do you keep your pants up?
An instructor is teaching a student about the proper use of a stethoscope. The instructor determines the need for additional teaching when the student states wh
What kind of metamorphosis roaches have