zeroglitch1 zeroglitch1 18-10-2021 Mathematics contestada Maddy's fourth grade class is going on 5 field trips. Each has a fee of $12.10. Sack lunches for each trip are an additional $2.75. Round each amount to the nearest dollar to find an estimate for the cost of all 5 trips. A. $60 B. $65 C. $70 D. $75