leijuicebrkaaa leijuicebrkaaa
  • 27-12-2016
  • Mathematics
contestada

i buy 4 gallons of paint. that cost 34 dollars each. how much money does i spend on

Respuesta :

aquaman100free aquaman100free
  • 27-12-2016
each gallon costs 34 dollars so 34 X 4 = $136
Answer Link

Otras preguntas

what produces pressure in a liquid
Please help ! For geometry
the value of a + b + c for equation 2 Y - x = 7 is ​
describe an experiment to demonstrate surface tension in a liquid​
Why is trial by jury considered an essential right?
Select the correct answer. If a line crosses the yaxis at (0, 1) and has a slope of 4/5', what is the equation of the line? O A 4y-5x= 5 OB. y - 4x = 5 OC. 5y +
Using pages 3 & 4 in your book's third column. Write 13 sentences with the Ar regular verbs in the present tense. 1. Marcelo y Mercedita 2. Tú 3. Yo 5. Los
True or false? Mno is a right triangle?
Give the Chemical name of four commercial fertilizers.
Which statement best completes the diagram? Giving brainliest to the right answer!!!