karina47
karina47 karina47
  • 20-12-2016
  • Mathematics
contestada

Help me with this plz plz a need all this help me plzzzzzzzz please help me someone plz

Help me with this plz plz a need all this help me plzzzzzzzz please help me someone plz class=

Respuesta :

charityp123
charityp123 charityp123
  • 20-12-2016
That's very easy!! Just take what the sandwich cost and subtract it from $20

so for the Reuben the sandwich cost is $6.45 For the expression just write $20-$6.45=answer do that for all of them
Answer Link

Otras preguntas

Solve the linear equation. 8x 32=1/5(25x−15)−4x. for x.
The Paris feel nervous system is made up of the brain and spinal cord true or false
Coiled tube in which the greatest amount of digestion and absorption take place
why is it important to have the International System of Units
According to __________, children move through a series of stages in which they confront conflicts between biological drives and social expectations. the normat
If frosty ice cream has 24 flavors, how many 2-scoop combinations are possible if the two scoops are not the same flavor? note: chocolate + vanilla vanilla + c
A hockey puck is set in motion across a frozen pond. if ice friction and air resistance are neglected, the force required to keep the puck sliding at constant v
last one............
Study the chart above. Most Latin American cities are located in __________ because of the area’s moderate climate.
Which process is most associated with chemical weathering?