PandasZs
PandasZs PandasZs
  • 29-06-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with my math!!!

I need help with my math class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 29-06-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

Answer Link
inksansandfrisk
inksansandfrisk inksansandfrisk
  • 29-06-2021

Answer:

I’m not sure if I’m right but here I go.

Step-by-step explanation:

Each line goes from zero and down, look at the ponies where they are and find the coordinates.

Answer Link

Otras preguntas

please help? unit rates in math Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 15 ounces of chocolate chips for $2.49 Choice B: 20 ounces of chocola
Gordon rosel went to his bank to find out how long it will take for $900 to amount to $1,090 at 9% simple interest. calculate the number of year
Withdrawing $10 every week from an outstanding balance of $400
Find 2x2 − 2z4 + y2 − x2 + z4 if x = −4, y = 3, and z = 2 can you help me
how long is a sea turtle pregnant for ?and sorry I meant to put science
Which early Native American culture in Georgia first used the bow and arrow
What was life like for a female artist in the time of the Renaissance?
Is the pit that marks where the umbilical cord was attached before birth?
how can you help rescuers locate you if you’re trapped after an avalanche
Why does this Hispanic heritage month start on September 15? Why do we have the celebration in the United States?