rfx6vh7rd8 rfx6vh7rd8
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

I NEED HELP ASAP PLEASE !!!!!

I NEED HELP ASAP PLEASE class=

Respuesta :

arthur696882
arthur696882 arthur696882
  • 03-06-2021
The answer is okay X=6
Answer Link

Otras preguntas

pint is 16 ounces and the price is $3.98 and quart is 32 ounces and the price is $5.98 and gallon is 128 and the price is $34.99 what is the unit rate to the n
Sheila has $47 to buy graphing pads for her math class. Each pad costs $8, How many pads can she buy? Do not include units in your answer.
what factors may account for the uneven process of economic development and growth from trade
music lessons cost 20 bucks per week how much do 6 weeks cost
Moon Bakery Company is considering automated baking equipment that costs $500,000 installed and would replace the present hand-made production method. The prese
Which of the following statement(s) is/are true of the kidney? A. Each kidney is approximately the same size as an adult’s fist. B. Is located posterior
hey guys!! U think u can help me on this plsss... :)))
One-Step Equations Gerome has saved $13.50 to buy a new video game that costs $54.97. How much money, m, does Gerome need to save in addition to what he already
is the equation y = 5x2 linear or not
The results of _______ can lead to changes in scientific knowledge.