Answer: $756
Explanation:
Based on the information given in the question, the fee that should be charged to obtain a contribution margin of 18% will be:
Target fee = Variable cost/(1-Contribution Margin)
= $620/(1 - 18%)
= $620/(82%)
= $620/0.82
= $756
They should charge $756