starchild0706 starchild0706 17-05-2021 Mathematics contestada A website sells two brands of face paint. Brand A costs $3 for 4 fl oz. Brand B costs $7 for 10 fl oz. How much more per fluid Ounce does Brand A cost than Brand B?