cpA4blizaval cpA4blizaval
  • 30-11-2016
  • Mathematics
contestada

Please help!
Find the unit rate
$60 for 8 hours

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-12-2016
$7.5 per hour is the answer
Answer Link

Otras preguntas

At four hundred miles they stopped to eat, at a thousand miles they pitched their camp. They had traveled for just three days and nights, a six weeks' journey
The treaty that ended world war 1 but was rejected by the us senate was called the treaty of
Eve is always upset about something, and it seems that she is never really happy. Her mental outlook is likely to adversely affect a) mainly her emotional healt
The ultimate responsibility for the ethical integrity of research with children lies with the A) investigator. B) institutional review board. C) child. D) child
This one tooo please
Is it an herb or a herb ( i saw someone in the you tube comments fighting over it)
the first accounts of the “new world” in colonial literature were mostly written by who?
j^2 over 2j times 2j over 3g
Which of these is most associated with an ethnic group? A) Arab B) Christian C) Jewish D) Muslim
3 1/8 ( 2/3 +2 2/3 (1 1/4 − 6/5 ))