tinambarreramar tinambarreramar 16-04-2021 Mathematics contestada Laurel buys 3 balls of yarn. Each ball of yarn costs $4.75. She also buys 2 pairs of knitting needles. Each pair costs $5.75. She pays for her purchase with two 20- dollar bills. What is her change?