On a farm, the farmer decides to give pizza to her 18 ducks as a special treat. She orders 3 pizzas, and the total price is $26.28. What is the unit price of each pizza?

Respuesta :

Answer:

your answer should be 8.76 :D

Step-by-step explanation:

Otras preguntas