thinmints01 thinmints01
  • 03-03-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me with this? Mhanifa? I will mark brainliest

Can someone please help me with this Mhanifa I will mark brainliest class=

Respuesta :

RaeeWaykole
RaeeWaykole RaeeWaykole
  • 04-03-2021

Answer:

Option C 20

GOOD LUCK FOR THE FUTURE! :)

Answer Link

Otras preguntas

14+2=6+2x3+2 Put the parentheses in to solve the equation
alex drove 135 miles in 3 hours at a constant speed whats the unut rate
what does 10 to the power of 6 equal
What is the danger that faced the Plymouth plantation since they were outside of the English laws?
How do you use cancellation method in fractions?
theo's mom bought an eight -pack of juice boxes at the store for $4. find the unit rate for the juice boxes. (example 4 ) __________
what is the basis of the status, power and wealth of the elite groups in china nubia and americas
There is an item with the sale price of $4.51 after a 45% discount. What is the original price of the item? Justify your answer.
what whole number comes right before 110.
Consider the factor pairs of 100. When do the factor pair reverse Order?