Joe and Jacob are selling pies for a fundraiser. Customers can buy blueberry pies and
apple pies, Joe sold 4 blueberry pies and 7 apple pies for a total of $123. Jacob sold 4
blueberry pies and 2 apple pies for a total of $58. What is the cost of one blueberry pie
and one apple pie.