Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

What is the donut shaped gland that surrounds the urethra?
How many days did it take to capture nat turner?
How did the teachings of mohandas gandhi affect cesar chavez during the delano grape strike?
EASY POINTS: Why don't people answer your questions? -Let's start a movement everyone
How to solve step by step
To see what parents in her neighborhood think about proposed changes to their local park, a parent walks through the neighborhood one morning and questions othe
How to mla cite an article with multiple authors?
The primary goal of the people who instigated the american revolution was
Name two associations that actively pursue p2p copyright infringement?
Compare Romeo’s behavior before he meets Juliet with after they declare their love for eachother. What do you learn about Romeo from the change in his behavior