makiyahbri makiyahbri
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

Does anyone want to help me with all of my work? I’ll cash app you $30 in the end.

Does anyone want to help me with all of my work Ill cash app you 30 in the end class=

Respuesta :

ExpertHelpedYou
ExpertHelpedYou ExpertHelpedYou
  • 01-02-2021

Answer:

B)$0.88

Step-by-step explanation:

Divide 3.50 by 4 since there's 3 peaches and 1 orange each peach cost $0.88

Answer Link

Otras preguntas

What is the quotient and remainder for 52 divided by 8
What SI Unit would best be used to express the height of your classroom ceiling?
How do you translate "the sum of five times h and twice g is equal to 23" to a equation
Whats 42=-2d+6 answer?
An inactive student wants to become more physically active but does not think he has the time. What is the most effective thing he can do to start making physic
Students play a geometry game to match shapes with their properties shown on cards. Casey picks a card that says,"I am a polygon with at least 1 pair of paralle
How do you convert 18/5 into a mixed number
use multiplication and the distributive property to find the quotient of 96÷ 6
Oversight and public education are examples of what
What steps might a scientist take when he or she tests a hypothesis