lightx89 lightx89
  • 29-01-2021
  • Mathematics
contestada

Unit rate for $240 for 25 hours

Respuesta :

oliviabartash
oliviabartash oliviabartash
  • 29-01-2021
9.6 is the correct answer ( please give the the brainlyist answer!!)
Answer Link

Otras preguntas

Machine X makes 300 boxes in 3 mins and machine Y makes 300 boxes in 2 mins. With both machines working, how long will it take to make 300 boxes?
Who are the Little Women?
what conversions need to be performed to find the number of drops in 20ml
find co-ordinates of (2,3) after it is rotated 240 degrees clockwise about the origin?
Number 33 apparently the answer is 4 but I have no idea why
how many us children speak a second language at home?
The encounter occurred as a result of European explores crossing the ?
Terrance and Lakendra are going to GameStop for new video game controller and some new games. Their grandmother gave them a $125 gift card for this purpose. If
Which of the following is an example of an adaptation? A.Birds that live near a highway learn not to fly away every time a car passes. B.The coloring of a monar
how are quadratic equations different from linear equations?