Respuesta :
Answer:
$1.65
Step-by-step explanation:
if you divide $0.99 bye 3 you get 33 that means 1 banana cost $0.33 and you have to multiply $0.33 by 5 your answer will be $1.65
Answer:
$1.65
Step-by-step explanation:
if you divide $0.99 bye 3 you get 33 that means 1 banana cost $0.33 and you have to multiply $0.33 by 5 your answer will be $1.65