Respuesta :

Answer:

$4.95

Step-by-step explanation:

Answer:

$1.65

Step-by-step explanation:

if you divide $0.99 bye 3 you get 33 that means 1 banana cost $0.33 and you have to multiply $0.33 by 5 your answer will be $1.65

ACCESS MORE