jeremiahwilliams63 jeremiahwilliams63
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

Julie has $1.50 in quarters. How many quarters does Julie have? A. 3 B. 6 C. 15 D. 30

Respuesta :

soSawyer soSawyer
  • 04-01-2021

Answer:

B. 6

hope this helps

Answer Link
hundleyfive hundleyfive
  • 04-01-2021

Answer:

The answer is b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

I REALLY NEED HELP PLEASE
Which store has the better buy? Pet Smart sells 20 pounds of pet food for $13.99 or Chewy sells 50 pounds of pet food for $37.99? What is the unit rate of the
How should this sentence be changed? Look at this fossil I bought it at the gift shop in the Museum of Natural History
Which of these does not need to be included on your running list of new vocabulary words?A. The Word B. The part of speechC. The page on which it appears in the
are they functions? if not why?
Write you own plan for reconstruction
What effect does attendance have on students grade in science class? Hypothesis:
what is the solutiion to this system 3x+2y=8 -x=+y=-11
Explain how to expand (y-6). Then, give the answer.
5^2= (-5)^2 true or false