trinityjames24
trinityjames24 trinityjames24
  • 30-12-2020
  • Mathematics
contestada

A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $6.32. What is the price per cup?

Respuesta :

pancake1127
pancake1127 pancake1127
  • 30-12-2020

Answer:

you mean 2.5?????? in two quart????

Answer Link

Otras preguntas

How were life forms affected by the rise in atmospheric oxygen levels that began 2.2 billion years ago?
Can someone use the word delta in a sentence
Scarcity is the condition of not having enough goods and services to satisfy everyone's?
Can someone use the word delta in a sentence
Data are drawn from a symmetric and bell shaped distribution with a mean of 120 and a standard deviation of 5. There are 900 observations in the data set. What
Data are drawn from a symmetric and bell shaped distribution with a mean of 120 and a standard deviation of 5. There are 900 observations in the data set. What
what is the answer for (20,8),(9,16) ?
Find Domain of the functionsquare root of (x-8)/x(x-9)
Can someone use the word delta in a sentence
Data are drawn from a symmetric and bell shaped distribution with a mean of 120 and a standard deviation of 5. There are 900 observations in the data set. What