eliaRomepasc eliaRomepasc 20-10-2016 Mathematics contestada Joe wants to use the hiking club's funds to purchase new walking sticks for each os its 19 memebers. the sticks cost $26 each.the club has $480. is this enough money to buy each memeber a new walking stick?if not ,how much more money is needed