CookieDoughUndertale
CookieDoughUndertale CookieDoughUndertale
  • 18-12-2020
  • Mathematics
contestada

Lars bought 4 1/5 ​ gallons of white paint at $2.25 per gallon

What was her total cost?

Respuesta :

ILOVEGAMEXD ILOVEGAMEXD
  • 18-12-2020

Answer:

$8.40

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In what sense is the passage a challenge to medieval views and methods? galileo used mathematics to understand the universe, but scholars of the middle ages bel
There is a trait with two alleles. one allele codes for blue while the other allele codes for yellow. if this trait is inherited in a codominant manner, what co
Divid 15 into two parts such that the sum of their reciprocal is 3/10
Jack Thomas has an ice cream cone with 280 calories. How long would it take him to burn off the calories by:
in the equation f(x) = (x − h)^2 + k: what does k mean?
True or false? In deductive thinking, you start with a given set of rules and conditions and determine what must be true as a consequence.
How many? one-to-one correspondences are there between two sets with 7 elements? each?
Read the paragraph. Troubadours were singing musicians. Their songs were about chivalry and love. Troubadours were very popular. They would travel from town to
Help someone please
what is 10 percent of 31.90 is
ACCESS MORE